Elazığ Hava Durumu Haberleri

Elazığ Hava Durumu Haberleri

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü’nden Çığ Uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından Elazığ’ın yüksek ve eğimli kesimlerinde çığ riski bulunduğunu bildirerek uyarı yaptı.

Harput'ta Kartpostallık Görüntüler Oluştu

Elazığ’da geçtiğimiz hafta başlayan ve etkisini devam ettiren kar yağışı kenti beyaza bürürken, şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta olan tarihi Harput Mahallesi'nde kartpostallık görüntüler oluştu.

Yol Açma Çalışmaları Sürüyor

Elazığ’da karla mücadele ekipleri, iki gündür aralıksız devam eden kar yağışı sonrası kentin dört bir yanında kapanan köylerin yollarını açmak için gece gündüz demeden yoğun mesai harcıyor.

Kar Yağışının Etkili Olduğu Elazığ'da Sürücüler Zor Anlar Yaşadı

Kar yağışının etkili olduğu Elazığ’da sürücüler yollarda araçlarıyla zor anlar yaşadı. Rampadan çıkamayan sürücülerin imdadına ise çevreden geçen vatandaşlar koştu.

Karın Keyfini Çocuklar Çıkardı

Elazığ’da öğle saatlerinden itibaren etkisini gösteren kar yağışı en çok çocukları sevindirdi. Sokakları dolduran çocuklar karın keyfini doyasıya çıkardı.

Kar Yağışı Kazaları Beraberinde Getirdi

Elazığ'da kar yağışının etkili olmasıyla birlikte sürücüler zor anlar yaşadı. Rampada kayan ve birbirine çarpan araçlar kameralara yansıdı.

Elazığ Beyaza Büründü

Elazığ'da öğle saatlerinde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.

Mevsimler Tersine Döndü: Batıda Kar Yağarken Elazığ'da Bahar Havası Yaşanıyor

Türkiye’nin dört bir tarafı karla kaplıyken Elazığ’ın bin 200 rakımlı tarihi Harput Mahallesi, güneşli havasıyla bahar aylarını aratmıyor.

Kar Nedeniyle 21 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı

Elazığ’ın ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 21 köy yolu ulaşıma kapandı.

Elazığ’da Kar Yağışı Etkili Olacak

Meteoroloji verilerine göre Elâzığ’da hafta sonundan itibaren kar yağışının etkili olması beklenirken, yeni haftada da kar yağışının süreceği tahmin ediliyor

Elazığ’da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölgemizde havanın çok bulutlu; sabah saatlerinden itibaren Malatya ve Adıyaman çevrelerinde; öğle saatlerinden itibaren ise bölge genelinde aralıklı yağmur, yüksek kesimlere karla karışık yağmur ve kar yağışı geçeceği tahmin edilmektedir” denildi.

Elazığ’da Sağanak Yağış Etkili Oldu

Elazığ'da sağanak yağış etkili olurken meteoroloji sel, su baskınları ve ulaşımda meydana gelebilecek aksamalara karşı vatandaşları uyardı.

Elazığ'da Karla Mücadele Başladı

Elazığ'ın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışıyla beraber İl Özel İdaresi ekipleri, yolların kapanmaması için çalışmalara başladı.

Meteorolojiden Elazığ İçin Kar Yağışı Uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin Ve Uyarı Merkezi, Elazığ ve çeşitli illerde kuvvetli yağışlara karşı vatandaşları uyardı.

Meteorolojiden Fırtına Uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, şiddetli rüzgar ve fırtınalara karşı vatandaşları uyardı.

Sıcaklıkların Düştüğü Elazığ’ı Sis Teslim Aldı

Elazığ’da sabah saatlerinden itibaren etkili olan sis, tarihi Harput Mahallesi ve kent genelini etkisi altına aldı. Sisten dolayı Harput Mahallesi görünmez hale geldi.

Meteoroloji Müdürlüğü Oluşabilecek Olumsuzluklara Karşı Vatandaşları Uyardı

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü, kuvvetli rüzgar, sağanak yağış ve don olayı ile oluşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyararak tedbirli olmaları gerektiğini söyledi.

Termometrelerin 40 Dereceyi Gösterdiği Elazığ'da Vatandaşlar Gölgeliklere Koştu

Elazığ’da son zamanların en yüksek sıcaklığı yaşandı. Termometrelerin 40 dereceyi gösterdiği kentte vatandaşlar serinlemek için çeşme önleri ve gölgelik alanları doldurdu.

Elazığ'da Günlük Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu; Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu'nun güneyi ve doğusu, Doğu Akdeniz, çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Termometreler 40 Dereceyi Gösterdi, Sıcaktan Bunalan Vatandaşlar Gölgelik Yerlere Koştu

Termometrelerin 40 dereceyi gösterdiği Elazığ'da sıcak havalardan bunalan vatandaşlar çeşmeler ve gölgelik yerlere sığınarak serinlemeye çalıştı.

Elazığ'da Hafta sonu Hava Durumu Nasıl Olacak ?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Elazığ’da Günlük Hava Durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Niğde, Kayseri, Sivas, Çankırı, Hakkari çevreleri, Orta ve Doğu Akdeniz’in Toroslar kesimi, Ankara'nın kuzeyi ile Van’ın doğusunun yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

7 Haziran’da Elazığ’da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü, Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu, Tunceli ve Bingöl'ün kuzey kesimlerinde öğlen saatlerinden itibaren kısa süreli yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir” denildi.

Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölge genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir” denildi.

Sıcaklık, Mevsim Normalleri Üzerinde Devam Edecek

Sıcaklık, mevsim normalleri üzerinde devam edecek