Zülfü Demirbağ Haberleri

Zülfü Demirbağ Haberleri

Cumhurbaşkanı’nın Afrika Kafilesinde Milletvekili Demirbağ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika turuna çıktı. Dört günde üç Afrika ülkesini ziyaret edecek Cumhubaşkanı Erdoğan’ın kafilesinde AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’da yer alıyor.

Elazığ Yeni Bir Eğitim Yuvasına Daha Kavuştu

Elazığ’da bir dernek tarafından yapımı tamamlanan ilkokulun açılışı, düzenlenen programla gerçekleşti.

Milletvekili Demirbağ, Karla Mücadeleyi Yerinde İnceledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Özel İdare Karla Mücadele Ekiplerinin yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek, Özel İdaresi’nin karla mücadelesinden gurur duyduğunu söyledi.

Milletvekili Demirbağ Elazığ’da ve Akçakiraz’da Bir Dizi Temaslarda Bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki oda seçimlerinin ardından göreve gelen ve göreve devam eden başkanları ziyaret etti. Milletvekili Demirbağ, Akçakiraz Beldesinde de temaslarda bulundu.

Şehit Korgeneral Osman Erbaş’ın Adının Verildiği Bulvar Açılışına Katılan Eşinin Sözleri Duygulandırdı

Bitlis'in Tatvan ilçesinde helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu aralarında 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş'ın da bulunduğu 11 asker şehit düşmüştü. Bugün görev yaptığı kışlaya yakın bir yere adı verilen Şehit Korgeneral Osman Erbaş'ın eşi Ziynet Erbaş'ın, "Bu yolları çok iyi biliyordu, hatta Ziynet, bak ben bu yolu buraya verdim, geceleri bile gelip bölgeyi gösteriyordu" sözleri katılımcıları hüzünlendirdi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ: “Millet İttifakını Özel Ahlak Eğitiminden Geçirmek Lazım”

Vatan hainlerinin oyununa gelinmemesi gerektiğini dile getiren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, "Kılıçdaroğlu, kalkıyor bir el hareketi yapıyor. Arkasından İYİ Parti Milletvekili, bize tazminat meselesinden el hareketi yapıyor. Öbür taraftan Lütfü Türkan Bingöl’de bir şehit kardeşimize ağza alınmayacak küfürlerde bulunuyor. Bunu savunmak için Meral Akşener Meclis çatısında bayan parti lideri olarak 'yavşaklar' diyor. Millet ittifakını 6 ay veya 12 ay boyunca özel ahlak eğitiminden geçirmek lazım" dedi.

AK Parti'li Demirbağ'dan İYİ Parti'li Öztürk'e Hareket Eleştirisi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, İYİ Parti Denizli milletvekili Yasin Öztürk’ün yaptığı harekete ilişkin, “Hareket sahipsiz, çocuk çocuklarının yapacağı harekettir. Meclis’e yakışmıyor” dedi.

Elazığ’ın Sorunları Bakan Varank’a İletildi

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, milletvekilleri Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret ederek Elazığ’ın sorun ve taleplerini ilettiler.

Milletvekili Demirbağ, Palu’da Esnaf ve Vatandaşlar İle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Palu İlçesi’ni ziyaret etti. İlçe yöneticileri ile bir araya gelen Demirbağ, esnaf ve vatandaşları dinledi.

Milletvekili Demirbağ: Küresel Darboğazdan En Az Hasarla Çıkmak Zorunda Olduğumuzu Belirttim

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ son günlerde hakkında çıkan haberle ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Demirbağ Keban’da

Keban’a giden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Milletvekili Demirbağ Emekliler İle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şube Başkanı Vedat Gür ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek emeklilerin sorun ve taleplerini dinledi.

Demirbağ, Kovancılar’da Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kovancılar ve Palu ilçelerini ziyaret etti. Vatandaş ve esnaflarla bir araya gelen Milletvekili Demirbağ, ilçelerde yürütülen çalışmaları inceleyerek bilgi aldı.

Şehit Cihat Şahin’in Naaşı Memleketi Elazığ’a Getirildi

Fırat Kalkanı Harekat Bölgesinde zırhlı araca PKK/PYD terör örgütü mensuplarınca güdümlü füzeyle yapılan saldırı sonucu şehit olan Cihat Şahin’in naaşı memleketi Elazığ’a getirildi.

Milletvekili Demirbağ Palu Stadında İncelemelerde Bulundu

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Palu stadına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan soyunma odaları ve sosyal tesisinde incelemelerde bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Belediye Başkanı ve İl Başkanı Bakan Kasapoğlu İle Görüştüler

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Demirbağ:’’ TEKNOFEST, Çok Önemli’’

TEKNOFEST’i ziyaret eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, TEKNOFEST’teki GOART uygulama standını ziyaret etti.

Demirbağ'dan Maden'e TOKİ Müjdesi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Maden İlçesi’nde vatandaşlar ve muhtarlarla biraraya geldi. Demirbağ, ilçedeki TOKİ konutlarının yapım işlerinin önümüzdeki hafta başlayacağının müjdesini verdi.

Milletvekili Demirbağ, FHGC’yi Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Elazığ basınının güçlü olduğunu söyledi.

Milletvekili Demirbağ Hemşehrilerinin Gönlünde Taht Kurmaya Devam Ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Elazığ'lı hemşehrilerinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Bu Tempoya Nasıl Can Dayanıyor ?

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Karakoçan İlçesini ziyaret etti. İlçede yapımı devam eden asfalt çalışmalarını inceledi. İlçe esnafı ile istişarede bulundu.

Akçakiraz Belediyesinden 30 Milyon Liralık Dev Yatırım

Elazığ’ın AK Parti'li Akçakiraz Belde Belediyesi tarafından 30 milyon lira harcanarak yapılan Su ve Kanalizasyon Altyapı Projesi (SUKAP), Güneş Enerjisi Santrali Projesi (GES) ve Akçakiraz Belediyesi Millet Kıraathanesi ile Kültür Kütüphanesi binası, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Milletvekili Demirbağ'ın Kovancılar Ziyareti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ'ın Kovancılar İlçesini ziyaret etti.

Çemişgezek Kaymakamı Güder'e Veda Ziyareti

Başarılı hizmetleri ile gönüllerde yer tutan, Çemişgezek İlçesi Kaymakamı Mehmet Güder, Muş'un Varto İlçesine Kayyum- Kaymakam olarak atandı.

Ahmet Uygur Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Sona Erdi

Elazığ'da 3 Eylül'de başlayan Ahmet Uygur Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası düzenlenen kapanış töreniyle sona erdi.

Milletvekili Demirbağ, Belde Mahalle Muhtarlarını Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, belde ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelen Demirbağ, muhtarların sıkıntılarını dinledi.

Demirbağ'dan Hız Kesmeyen Ziyaretler

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Elazığ’da ki ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Milletvekili Demirbağ: İlimize Faydalı Olmanın Gayreti İçerisindeyiz

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, sivil toplum kuruluşları platformu üyeleri ile bir araya geldi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu’nu Queen Salima Kazandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası adına her yıl Elazığ Hipodromu’nda düzenlenen koşunun galibi Queen Salima oldu.

Uçak Kazasında Hayatını Kaybeden Mirzaoğlu Elazığ'da Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kahramanmaraş’taki uçak kazasında hayatını kaybeden pilot Serkan Mirzaoğlu, memleketi Elazığ’da dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.